Nejčastější dotazy

Kdo může o úvěr žádat?

O úvěr může u nás žádat nejen občan ČR, ale i cizinec, a to i mimo země EU. Jedinou podmínkou
je nemovitost na území ČR. Nemovitost nemusí být ve vlastnictví žadatele o úvěr.

Jak dlouho mohu úvěr splácet?

Dobu splatnosti úvěru si můžete zvolit třeba jen na 1 rok, ale také si můžete u nás nastavit dobu splatnosti jako v bance, tzn. až na 20 let, aby byla splátka co nejnižší. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení.

Co když mám záznam v bankovním registru?

U nás můžete žádat o úvěr i se záznamem v registrech. Nenahlížíme do žádného registru, to znamená, že pro schválení úvěru nám nevadí negativní záznam ani v bankovním registru, ani v registru Solus.

Vadí, když nemohu doložit DP?

Nevadí. U nás DP dokládat nemusíte. Banky doložení DP požadují i u úvěrů zajištěných nemovitostí. U našich investorů si s doložením DP starosti dělat nemusíte. Nebudeme se Vás ani ptát, proč jej doložit nemůžete.

Jaké poplatky se platí před poskytnutím úvěru?

Naprosto vůbec žádné! Podobné praktiky můžete očekávat u některých konkurenčních firem. Naše společnost žádné poplatky předem nevybírá a žadatelé o půjčku neplatí předem ani odhad nemovitosti.

Vyplatíte i exekuci na nemovitosti?

Ano. Pokud máte na Vaší nemovitosti exekuci, bude automaticky vyplacena ze schváleného úvěru. Zbývající část peněz bude převedena na Váš bankovní účet.

 

Nejčastěji poptáváte tyto produkty

*

Nebankovní americká hypotéka

*

Vyplacení exekucí na nemovitosti

Potřebujete neúčelové peníze na doplacení úvěrů, rekonstrukci, nebo start podnikání? Mát na Vaší nemovitosti exekuci? Hrozí Vám exekutor dražbou Vaší nemovitosti?
více informací >>> více informací >>>

 

Máte-li zájem o kterýkoliv typ nebankovní půjčky, neváhejte nás kontaktovat.